Larisa script

A betűtípus értékeléseLarisa script: 4.10 10 5

Ciril betűtípusok

Latin betűtípusok

Ódivatú betűtípusok

Orosz betűtípusok


Ezen az oldalon letölthetiLarisa script a betűtípus verziótVersion 1.000 2009 initial release, amely aLarisa script (Regular tracing). betűtípus családhoz tartozik. A készítő a következőLarisa-script. LetöltésLarisa script ingyen itthu.GetFonts.net. Ez a betűtípus a következő kategóriákhoz tartozik:ciril betűtípusok,latin betűtípusok,ódivatú betűtípusok. Betű mérete - csak198 Kb

BetűtípusLarisa script
megtekintések:666 kommentárok
Támogassa a projektet!
Számoljon be barátainak rólunk:

Szerzői jog Copyright (c) Nick's Fonts & A.Gophmann (cyr.code page), 2009. All rights reserved.
Család Larisa script
Nyomkövetés Regular
Azonosság Nick'sFonts&A.Gophmann(cyr.codepage): Larisa script: 2009
Teljes név Larisa script
Verzió Version 1.000 2009 initial release
PostScript név Larisascript
Előállító Larisa-script
Méret 198 Kb
Védjegy Larisa script is a trademark of Nick's Fonts & A.Gophmann (cyr.code page).

ElőnézetLarisa script


Betűtípus előnézetLarisa script
36
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
30
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
24
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
18
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
16
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
12
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
20
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur.
16
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur.
12
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur.
Font size:
Szövegszín:
Háttér:
Színek cseréje

    BetűtípusLarisa scriptaz oldalhoz

    Csatlakoztathatja a betűtípustLarisa script az oldalához anélkül, hogy letöltené a szerverünkről. Annyit kell mindössze tennie, hogy követi a lent látható instrukciókat:

    1. Válassza ki a legmegfelelőbb opciót a betűtípus feltelepítéséhez, és adja hozzá ezt a kódot az oldalához (másolja be közvetlenül a nyitócímke után <head>):


        <link href="https://hu.getfonts.net/allfont.css?fonts=larisa-script" rel="stylesheet" type="text/css" />
      
        @import url(https://hu.getfonts.net/allfont.css?fonts=larisa-script);
      

    2. Aktiválja a betűtípust a szöveghez a CSS-ében:

        font-family: 'Larisa script', arial;
      

    Minta forráskód:

    <html>
      <head>
        <link href="https://hu.getfonts.net/allfont.css?fonts=larisa-script" rel="stylesheet" type="text/css" />
        <style>
          body {
            font-family: 'Larisa script', arial;
            font-size: 48px;
            text-shadow: 4px 4px 4px #aaa;
          }
        </style>
      </head>
      <body>
        <div>Making the Web Beautiful withLarisa script!</div>
      </body>
    </html>
    

    Eredmény:

    Making the Web Beautiful withLarisa script!

    Különböző stílusokat és CSS-eket illeszthet rá az effektus könyvtárunk használatával, hogy az oldala vonzó és egyedi megjelenést kapjon.


    Kommentárok



    Előző betűtípus:

    « Koloman Modern

    BetűtípusKoloman Modern

    Következő betűtípus:

    Le BourgetTitle! »

    BetűtípusLe BourgetTitle!