Hermann-Gotisch DecoC

A betűtípus értékeléseHermann-Gotisch DecoC: 3.75 4 5

Ciril betűtípusok

Latin betűtípusok

Ódivatú betűtípusok

Orosz betűtípusok


Ezen az oldalon letölthetiHermann-Gotisch DecoC a betűtípus verziótVersion 1.000 1970 initial release, amely aHermann-Gotisch DecoC (Regular tracing). betűtípus családhoz tartozik. A készítő a következőHermann-Gotisch-DecoC. Dizájner -Dieter Steffmann & A.Gophmann. LetöltésHermann-Gotisch DecoC ingyen itthu.GetFonts.net. Ez a betűtípus a következő kategóriákhoz tartozik:ciril betűtípusok,latin betűtípusok,ódivatú betűtípusok. Betű mérete - csak135 Kb

BetűtípusHermann-Gotisch DecoC
megtekintések:653 kommentárok
Támogassa a projektet!
Számoljon be barátainak rólunk:

Szerzői jog Copyright (c) Herbert Thannhaeuser-Dieter Steffmann (latin) A.Gophamnn (cyr.code page), 1970. All rights reserved.
Család Hermann-Gotisch DecoC
Nyomkövetés Regular
Azonosság HerbertThannhaeuser-DieterSteffmann(latin)A.Gophamnn(cyr.codepage): Hermann-Gotisch DecoC: 1970
Teljes név Hermann-Gotisch DecoC
Verzió Version 1.000 1970 initial release
PostScript név Hermann-GotischDecoC
Előállító Hermann-Gotisch-DecoC
Méret 135 Kb
Védjegy Hermann-Gotisch DecoC is a trademark of Herbert Thannhaeuser-Dieter Steffmann (latin) A.Gophamnn (cyr.code page).
Dizájner Dieter Steffmann & A.Gophmann
Leírás Hermann-Gotisch geschaffen von Herbert Thannhaeuser, 1934. Digitalisiert durch Dieter Steffmann. Kreuztal.

ElőnézetHermann-Gotisch DecoC


Betűtípus előnézetHermann-Gotisch DecoC
36
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
30
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
24
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
18
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
16
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
12
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
20
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur.
16
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur.
12
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur.
Font size:
Szövegszín:
Háttér:
Színek cseréje

    BetűtípusHermann-Gotisch DecoCaz oldalhoz

    Csatlakoztathatja a betűtípustHermann-Gotisch DecoC az oldalához anélkül, hogy letöltené a szerverünkről. Annyit kell mindössze tennie, hogy követi a lent látható instrukciókat:

    1. Válassza ki a legmegfelelőbb opciót a betűtípus feltelepítéséhez, és adja hozzá ezt a kódot az oldalához (másolja be közvetlenül a nyitócímke után <head>):


        <link href="https://hu.getfonts.net/allfont.css?fonts=hermann-gotisch-decoc" rel="stylesheet" type="text/css" />
      
        @import url(https://hu.getfonts.net/allfont.css?fonts=hermann-gotisch-decoc);
      

    2. Aktiválja a betűtípust a szöveghez a CSS-ében:

        font-family: 'Hermann-Gotisch DecoC', arial;
      

    Minta forráskód:

    <html>
      <head>
        <link href="https://hu.getfonts.net/allfont.css?fonts=hermann-gotisch-decoc" rel="stylesheet" type="text/css" />
        <style>
          body {
            font-family: 'Hermann-Gotisch DecoC', arial;
            font-size: 48px;
            text-shadow: 4px 4px 4px #aaa;
          }
        </style>
      </head>
      <body>
        <div>Making the Web Beautiful withHermann-Gotisch DecoC!</div>
      </body>
    </html>
    

    Eredmény:

    Making the Web Beautiful withHermann-Gotisch DecoC!

    Különböző stílusokat és CSS-eket illeszthet rá az effektus könyvtárunk használatával, hogy az oldala vonzó és egyedi megjelenést kapjon.


    Kommentárok



    Előző betűtípus:

    « Harlequinade

    BetűtípusHarlequinade

    Következő betűtípus:

    Hermann-Gotisch NormalC »

    BetűtípusHermann-Gotisch NormalC