FuturaLight Light

A betűtípus értékeléseFuturaLight Light: 4.11 9 5

Ciril betűtípusok

Latin betűtípusok

Orosz betűtípusok

Sans-Serif betűtípusok


Ezen az oldalon letölthetiFuturaLight Light a betűtípus verziótver.1.22, amely aFuturaLight (Light tracing). betűtípus családhoz tartozik. A készítő a következőFuturaLight-Light. LetöltésFuturaLight Light ingyen itthu.GetFonts.net. Ez a betűtípus a következő kategóriákhoz tartozik:ciril betűtípusok,latin betűtípusok,orosz betűtípusok. Betű mérete - csak35 Kb

BetűtípusFuturaLight Light
megtekintések:639 kommentárok
Támogassa a projektet!
Számoljon be barátainak rólunk:

Szerzői jog (c) !22! Soft 1992
Család FuturaLight
Nyomkövetés Light
Azonosság FontMonger:FuturaLight Light
Teljes név FuturaLight Light
Verzió ver.1.22
PostScript név FuturaLightLight
Előállító FuturaLight-Light
Méret 35 Kb

ElőnézetFuturaLight Light


Betűtípus előnézetFuturaLight Light
36
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
30
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
24
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
18
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
16
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
12
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
20
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur.
16
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur.
12
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur.
Font size:
Szövegszín:
Háttér:
Színek cseréje

    BetűtípusFuturaLight Lightaz oldalhoz

    Csatlakoztathatja a betűtípustFuturaLight Light az oldalához anélkül, hogy letöltené a szerverünkről. Annyit kell mindössze tennie, hogy követi a lent látható instrukciókat:

    1. Válassza ki a legmegfelelőbb opciót a betűtípus feltelepítéséhez, és adja hozzá ezt a kódot az oldalához (másolja be közvetlenül a nyitócímke után <head>):


        <link href="https://hu.getfonts.net/allfont.css?fonts=futuralight-light" rel="stylesheet" type="text/css" />
      
        @import url(https://hu.getfonts.net/allfont.css?fonts=futuralight-light);
      

    2. Aktiválja a betűtípust a szöveghez a CSS-ében:

        font-family: 'FuturaLight Light', arial;
      

    Minta forráskód:

    <html>
      <head>
        <link href="https://hu.getfonts.net/allfont.css?fonts=futuralight-light" rel="stylesheet" type="text/css" />
        <style>
          body {
            font-family: 'FuturaLight Light', arial;
            font-size: 48px;
            text-shadow: 4px 4px 4px #aaa;
          }
        </style>
      </head>
      <body>
        <div>Making the Web Beautiful withFuturaLight Light!</div>
      </body>
    </html>
    

    Eredmény:

    Making the Web Beautiful withFuturaLight Light!

    Különböző stílusokat és CSS-eket illeszthet rá az effektus könyvtárunk használatával, hogy az oldala vonzó és egyedi megjelenést kapjon.


    Kommentárok



    Előző betűtípus:

    « FuturaLightCTT Normal

    BetűtípusFuturaLightCTT Normal

    Következő betűtípus:

    Futura_Light-Normal »

    BetűtípusFutura_Light-Normal