Futura_Condenced-Normal

A betűtípus értékeléseFutura_Condenced-Normal: 4.33 6 5

Ciril betűtípusok

Latin betűtípusok

Orosz betűtípusok

Sans-Serif betűtípusok


Ezen az oldalon letölthetiFutura_Condenced-Normal a betűtípus verziótConverted from c:\windows\russ_fon\ST000012.TF1 by ALLTYPE, amely aFutura_Condenced-Normal (Regular tracing). betűtípus családhoz tartozik. A készítő a következőFutura_Condenced-Normal. LetöltésFutura_Condenced-Normal ingyen itthu.GetFonts.net. Ez a betűtípus a következő kategóriákhoz tartozik:ciril betűtípusok,latin betűtípusok,orosz betűtípusok. Betű mérete - csak38 Kb

BetűtípusFutura_Condenced-Normal
megtekintések:538 kommentárok
Támogassa a projektet!
Számoljon be barátainak rólunk:

Szerzői jog
Család Futura_Condenced-Normal
Nyomkövetés Regular
Azonosság ALLTYPE:Futura_Condenced-Normal Regular:ATECH
Teljes név Futura_Condenced-Normal
Verzió Converted from c:\windows\russ_fon\ST000012.TF1 by ALLTYPE
PostScript név Futura_Condenced-Normal
Előállító Futura_Condenced-Normal
Méret 38 Kb

ElőnézetFutura_Condenced-Normal


Betűtípus előnézetFutura_Condenced-Normal
36
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
30
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
24
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
18
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
16
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
12
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
20
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur.
16
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur.
12
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur.
Font size:
Szövegszín:
Háttér:
Színek cseréje

    BetűtípusFutura_Condenced-Normalaz oldalhoz

    Csatlakoztathatja a betűtípustFutura_Condenced-Normal az oldalához anélkül, hogy letöltené a szerverünkről. Annyit kell mindössze tennie, hogy követi a lent látható instrukciókat:

    1. Válassza ki a legmegfelelőbb opciót a betűtípus feltelepítéséhez, és adja hozzá ezt a kódot az oldalához (másolja be közvetlenül a nyitócímke után <head>):


        <link href="https://hu.getfonts.net/allfont.css?fonts=futura_condenced-normal" rel="stylesheet" type="text/css" />
      
        @import url(https://hu.getfonts.net/allfont.css?fonts=futura_condenced-normal);
      

    2. Aktiválja a betűtípust a szöveghez a CSS-ében:

        font-family: 'Futura_Condenced-Normal', arial;
      

    Minta forráskód:

    <html>
      <head>
        <link href="https://hu.getfonts.net/allfont.css?fonts=futura_condenced-normal" rel="stylesheet" type="text/css" />
        <style>
          body {
            font-family: 'Futura_Condenced-Normal', arial;
            font-size: 48px;
            text-shadow: 4px 4px 4px #aaa;
          }
        </style>
      </head>
      <body>
        <div>Making the Web Beautiful withFutura_Condenced-Normal!</div>
      </body>
    </html>
    

    Eredmény:

    Making the Web Beautiful withFutura_Condenced-Normal!

    Különböző stílusokat és CSS-eket illeszthet rá az effektus könyvtárunk használatával, hogy az oldala vonzó és egyedi megjelenést kapjon.


    Kommentárok



    Előző betűtípus:

    « Futura Condensed Plain:001.004

    BetűtípusFutura Condensed Plain:001.004

    Következő betűtípus:

    FuturaDemiCTT Normal »

    BetűtípusFuturaDemiCTT Normal