Europe_Ext

A betűtípus értékeléseEurope_Ext: 3.86 14 5

Ciril betűtípusok

Latin betűtípusok

Orosz betűtípusok

Sans-Serif betűtípusok


Ezen az oldalon letölthetiEurope_Ext a betűtípus verziót1.0 Thu Aug 06 17:30:27 1992, amely aEurope_Ext (Normal tracing). betűtípus családhoz tartozik. A készítő a következőEurope_Ext. LetöltésEurope_Ext ingyen itthu.GetFonts.net. Ez a betűtípus a következő kategóriákhoz tartozik:ciril betűtípusok,latin betűtípusok,orosz betűtípusok. Betű mérete - csak40 Kb

BetűtípusEurope_Ext
megtekintések:739 kommentárok
Támogassa a projektet!
Számoljon be barátainak rólunk:

Szerzői jog Copyright (C) 1993; Type Market Ltd. Moscow, 119136, Box 20; phone:(095)1427712; Created by A.Kustov
Család Europe_Ext
Nyomkövetés Normal
Azonosság tm:Europe_Ext
Teljes név Europe_Ext
Verzió 1.0 Thu Aug 06 17:30:27 1992
PostScript név Europe_Ext
Előállító Europe_Ext
Méret 40 Kb

ElőnézetEurope_Ext


Betűtípus előnézetEurope_Ext
36
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
30
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
24
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
18
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
16
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
12
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
20
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur.
16
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur.
12
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur.
Font size:
Szövegszín:
Háttér:
Színek cseréje

    BetűtípusEurope_Extaz oldalhoz

    Csatlakoztathatja a betűtípustEurope_Ext az oldalához anélkül, hogy letöltené a szerverünkről. Annyit kell mindössze tennie, hogy követi a lent látható instrukciókat:

    1. Válassza ki a legmegfelelőbb opciót a betűtípus feltelepítéséhez, és adja hozzá ezt a kódot az oldalához (másolja be közvetlenül a nyitócímke után <head>):


        <link href="https://hu.getfonts.net/allfont.css?fonts=europe_ext" rel="stylesheet" type="text/css" />
      
        @import url(https://hu.getfonts.net/allfont.css?fonts=europe_ext);
      

    2. Aktiválja a betűtípust a szöveghez a CSS-ében:

        font-family: 'Europe_Ext', arial;
      

    Minta forráskód:

    <html>
      <head>
        <link href="https://hu.getfonts.net/allfont.css?fonts=europe_ext" rel="stylesheet" type="text/css" />
        <style>
          body {
            font-family: 'Europe_Ext', arial;
            font-size: 48px;
            text-shadow: 4px 4px 4px #aaa;
          }
        </style>
      </head>
      <body>
        <div>Making the Web Beautiful withEurope_Ext!</div>
      </body>
    </html>
    

    Eredmény:

    Making the Web Beautiful withEurope_Ext!

    Különböző stílusokat és CSS-eket illeszthet rá az effektus könyvtárunk használatával, hogy az oldala vonzó és egyedi megjelenést kapjon.


    Másik nyomkövetés

    BetűtípusEurope_Ext Oblique

    Europe_Ext Oblique »

    Család:Europe_Ext

    Nyomkövetés:Oblique

    Méret:41 Kb


    Kommentárok



    Előző betűtípus:

    « EuropeExt Bold

    BetűtípusEuropeExt Bold

    Következő betűtípus:

    EuropeExt Normal »

    BetűtípusEuropeExt Normal