BetinaScriptCTT Bold

A betűtípus értékeléseBetinaScriptCTT Bold: 3.50 4 5

Ciril betűtípusok

Kézírásos betűtípusok

Latin betűtípusok

Orosz betűtípusok


Ezen az oldalon letölthetiBetinaScriptCTT Bold a betűtípus verziótTrueType Maker version 1.00.03, amely aBetinaScriptCTT (Bold tracing). betűtípus családhoz tartozik. A készítő a következőBetinaScriptCTT-Bold. LetöltésBetinaScriptCTT Bold ingyen itthu.GetFonts.net. Ez a betűtípus a következő kategóriákhoz tartozik:ciril betűtípusok,kézírásos betűtípusok,latin betűtípusok. Betű mérete - csak55 Kb

BetűtípusBetinaScriptCTT Bold
megtekintések:571 kommentárok
Támogassa a projektet!
Számoljon be barátainak rólunk:

Szerzői jog (c)Copyright ParaGraph International, 1992.
Család BetinaScriptCTT
Nyomkövetés Bold
Azonosság ParaGraph:BetinaScriptCTT Bold:1992
Teljes név BetinaScriptCTT Bold
Verzió TrueType Maker version 1.00.03
PostScript név BetinaScriptCTT-Bold
Előállító BetinaScriptCTT-Bold
Méret 55 Kb
Védjegy BetinaScriptCTT is trademark of ParaGraph International, 1992.

ElőnézetBetinaScriptCTT Bold


Betűtípus előnézetBetinaScriptCTT Bold
36
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
30
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
24
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
18
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
16
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
12
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
20
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur.
16
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur.
12
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur.
Font size:
Szövegszín:
Háttér:
Színek cseréje

    BetűtípusBetinaScriptCTT Boldaz oldalhoz

    Csatlakoztathatja a betűtípustBetinaScriptCTT Bold az oldalához anélkül, hogy letöltené a szerverünkről. Annyit kell mindössze tennie, hogy követi a lent látható instrukciókat:

    1. Válassza ki a legmegfelelőbb opciót a betűtípus feltelepítéséhez, és adja hozzá ezt a kódot az oldalához (másolja be közvetlenül a nyitócímke után <head>):


        <link href="https://hu.getfonts.net/allfont.css?fonts=betinascriptctt-bold" rel="stylesheet" type="text/css" />
      
        @import url(https://hu.getfonts.net/allfont.css?fonts=betinascriptctt-bold);
      

    2. Aktiválja a betűtípust a szöveghez a CSS-ében:

        font-family: 'BetinaScriptCTT Bold', arial;
      

    Minta forráskód:

    <html>
      <head>
        <link href="https://hu.getfonts.net/allfont.css?fonts=betinascriptctt-bold" rel="stylesheet" type="text/css" />
        <style>
          body {
            font-family: 'BetinaScriptCTT Bold', arial;
            font-size: 48px;
            text-shadow: 4px 4px 4px #aaa;
          }
        </style>
      </head>
      <body>
        <div>Making the Web Beautiful withBetinaScriptCTT Bold!</div>
      </body>
    </html>
    

    Eredmény:

    Making the Web Beautiful withBetinaScriptCTT Bold!

    Különböző stílusokat és CSS-eket illeszthet rá az effektus könyvtárunk használatával, hogy az oldala vonzó és egyedi megjelenést kapjon.


    Másik nyomkövetés

    BetűtípusBetinaScriptCTT

    BetinaScriptCTT »

    Család:BetinaScriptCTT

    Nyomkövetés:Regular

    Méret:57 Kb


    Kommentárok



    Előző betűtípus:

    « BetinaScriptC

    BetűtípusBetinaScriptC

    Következő betűtípus:

    BetinaScriptCTT »

    BetűtípusBetinaScriptCTT