a_FuturicaBs Light

A betűtípus értékelésea_FuturicaBs Light: 3.93 15 5

Ciril betűtípusok

Latin betűtípusok

Orosz betűtípusok

Sans-Serif betűtípusok


Ezen az oldalon letölthetia_FuturicaBs Light a betűtípus verziótVer.001.002 (20.06.97), amely aa_FuturicaBs (Light tracing). betűtípus családhoz tartozik. A készítő a következőa_FuturicaBs-Light. Letöltésa_FuturicaBs Light ingyen itthu.GetFonts.net. Ez a betűtípus a következő kategóriákhoz tartozik:ciril betűtípusok,latin betűtípusok,orosz betűtípusok. Betű mérete - csak47 Kb

Betűtípusa_FuturicaBs Light
megtekintések:601 kommentárok
Támogassa a projektet!
Számoljon be barátainak rólunk:

Szerzői jog a_FuturicaBasic *Arsenal Company ©1997* FAX: (095)924-3775; e-Mail: [email protected]; Phone: (095)924-5811 (Design and Featuring W.Chufarofsky & M.Slutsker)
Család a_FuturicaBs
Nyomkövetés Light
Azonosság Macromedia Fontographer 4.1 a_FuturicaBs Light
Teljes név a_FuturicaBs Light
Verzió Ver.001.002 (20.06.97)
PostScript név AFuturicaBsLight
Előállító a_FuturicaBs-Light
Méret 47 Kb
Védjegy SC&D

Előnézeta_FuturicaBs Light


Betűtípus előnézeta_FuturicaBs Light
36
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
30
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
24
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
18
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
16
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
12
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
20
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur.
16
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur.
12
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur.
Font size:
Szövegszín:
Háttér:
Színek cseréje

    Betűtípusa_FuturicaBs Lightaz oldalhoz

    Csatlakoztathatja a betűtípusta_FuturicaBs Light az oldalához anélkül, hogy letöltené a szerverünkről. Annyit kell mindössze tennie, hogy követi a lent látható instrukciókat:

    1. Válassza ki a legmegfelelőbb opciót a betűtípus feltelepítéséhez, és adja hozzá ezt a kódot az oldalához (másolja be közvetlenül a nyitócímke után <head>):


        <link href="https://hu.getfonts.net/allfont.css?fonts=a_futuricabs-light" rel="stylesheet" type="text/css" />
      
        @import url(https://hu.getfonts.net/allfont.css?fonts=a_futuricabs-light);
      

    2. Aktiválja a betűtípust a szöveghez a CSS-ében:

        font-family: 'a_FuturicaBs Light', arial;
      

    Minta forráskód:

    <html>
      <head>
        <link href="https://hu.getfonts.net/allfont.css?fonts=a_futuricabs-light" rel="stylesheet" type="text/css" />
        <style>
          body {
            font-family: 'a_FuturicaBs Light', arial;
            font-size: 48px;
            text-shadow: 4px 4px 4px #aaa;
          }
        </style>
      </head>
      <body>
        <div>Making the Web Beautiful witha_FuturicaBs Light!</div>
      </body>
    </html>
    

    Eredmény:

    Making the Web Beautiful witha_FuturicaBs Light!

    Különböző stílusokat és CSS-eket illeszthet rá az effektus könyvtárunk használatával, hogy az oldala vonzó és egyedi megjelenést kapjon.


    Másik nyomkövetés

    Betűtípusa_FuturicaBs LightItalic

    a_FuturicaBs LightItalic »

    Család:a_FuturicaBs

    Nyomkövetés:Light Italic

    Méret:44 Kb


    Betűtípusa_FuturicaBs Bold

    a_FuturicaBs Bold »

    Család:a_FuturicaBs

    Nyomkövetés:Bold

    Méret:44 Kb


    Betűtípusa_FuturicaBs BoldItalic

    a_FuturicaBs BoldItalic »

    Család:a_FuturicaBs

    Nyomkövetés:Bold Italic

    Méret:44 Kb



    Kommentárok



    Előző betűtípus:

    « a_FuturicaBs LightItalic

    Betűtípusa_FuturicaBs LightItalic

    Következő betűtípus:

    a_FuturicaExtraBlack Italic »

    Betűtípusa_FuturicaExtraBlack Italic